Ze względu na obecną sytuację z kilkoma dużymi nalotami na sprzedawców IPTV na całym świecie, nie możemy połączyć się z żadnym sprzedawcą! Możesz przeczytać więcej TUTAJ i TUTAJ o najnowszych nalotach, więc prawdopodobnie rozumiesz, dlaczego powinieneś kupić VPN TERAZ! Aby kupić subskrypcję, która naszym zdaniem jest najlepsza, wystarczy przejść do AliExpress i wyszukać w IPTV!

Korzystaj z bezpiecznego przeglądania Internetu podczas korzystania z iptv

Jeszcze tydzień temu w kilku krajach miał miejsce masowy nalot na graczy dystrybuujących usługi IPTV. Zajęto między innymi serwery zawierające informacje o kontach prawie 50 milionów użytkowników. Są więc dobre powody, aby upewnić się, że to, co robisz w Internecie, nie może być śledzone.

Skontaktowała się z nami gazeta

W IPTVis skontaktowała się z nami duża gazeta, która zastanawiała się, czy moglibyśmy wyobrazić sobie przeprowadzenie wywiadu, a ponieważ sami nie sprzedajemy żadnych usług IPTV, zgodziliśmy się porozmawiać z tamtejszym dziennikarzem przez Tele. Dowiedzieliśmy się wtedy, że polska policja prowadzi obecnie szeroko zakrojone śledztwo, w którym wiele usług IPTV i sprzedawców jest w złej sytuacji.

Ile kosztuje Cię anonimowe surfowanie po sieci i bezpieczne korzystanie z protokołu IPTV?

Pakiet kanałów, który uważamy za najlepszy w testowaniu, kosztuje tylko około 18 USD rocznie. Jeśli wtedy chcesz również móc z niego korzystać bez złapania i ryzykować miliony kar, powinieneś również kupić usługę VPN za około 30 USD rocznie. W sumie korzystanie z kanałów iptv kosztuje około 50 USD

Razzia

To powiedziawszy, nie mówimy, że nie możesz korzystać z usługi IPTV, ale chcemy dać Ci mocną rekomendację, aby podjąć środki ostrożności w takich przypadkach. Jedyne, co możesz zrobić, aby surfować bezpiecznie i anonimowo, to zakup VPN.

1. KORZYSTAJ Z VPN

Od dawna opowiadamy się za korzystaniem z VPN i wzywamy wszystkich, którzy korzystają z usługi IPTV, do natychmiastowej inwestycji w usługę VPN. Gwarantuje to, że cały ruch najpierw przechodzi przez serwer za granicą, gdzie otrzymujesz nowy adres IP. Oznacza to, że nie można zobaczyć, kto co zrobił.

Dzisiaj, po wszystkich ostatnich nalotach, wszyscy dostawcy IPTV zalecają korzystanie z VPN i mają wbudowane funkcje w oprogramowaniu, które otrzymujesz.

Jedyną wadą korzystania z VPN jest to, że musisz mieć stabilnego dostawcę VPN, aby nie uzyskać zbyt wolnego i powolnego internetu. W Szwecji, niestety, tylko kilka kawałków jest wystarczające, aby uniknąć opóźnień w transmisji. Napisaliśmy artykuł zawierający listę najlepszych usług VPN, które możesz teraz kupić.