AliExpress-IPTV

Subskrypcja IPTV kosztuje około 15-18 USD za pakiet 12-miesięczny. W tym masz wszystkie kanały sportowe i filmowe. Otrzymujesz również wszystkie zwykłe kanały, które nie są płatne.

Niestety, nie możemy już linkować do nich, ponieważ władze są na nas. Ale wszystko, co musisz zrobić, to przejść do AliExpress.com, a następnie wyszukać w IPTV.

Czasami możesz trochę poszukać i wyszukać terminy takie jak „HD TV”, „IPTV Subscription”, „m3u” lub „World TV”. Próbują się ukryć, ale na AliExpress jest wielu sprzedawców. Innym sposobem jest najpierw wejście do skrzynek IPTV, ponieważ wtedy zwykle pojawiają się czyste subskrypcje.

NordVPN kosztuje około 3 USD miesięcznie, jeśli kupisz od nich 1-2-letnią subskrypcję. Uważamy, że jest to coś, w co każdy powinien zainwestować, ponieważ władze ścigają teraz użytkowników i sprzedawców IPTV z lampą błyskową. To tanie pieniądze, aby uniknąć ryzykowania wielomilionowych kar z tytułu kar nakładanych na telewizory.

Zapraszam do przeczytania naszego artykułu na temat bezpieczeństwa, a lepiej zrozumiesz, dlaczego tak zdecydowanie zalecamy zakup VPN. Więcej informacji o usłudze można znaleźć na stronie internetowej firmy VPN.