NASZE NAJLEPSZE W TESTACH NAJLEPSZYCH USŁUG IPTV

Poniżej masz najlepszą usługę IPTV 2020 i najlepszą teraz usługę VPN dla swojej subskrypcji. Przyjrzeliśmy się, jaką ofertę kanałów otrzymujesz w ramach subskrypcji oraz jak bezpieczna i szybka jest usługa VPN. Jeśli chcesz dowiedzieć się bardziej szczegółowo, które kanały telewizyjne są uwzględnione, znajdziesz tutaj wszystkie kanały. Uważamy również, że powinieneś przeczytać trochę o bezpieczeństwie i tym, co robi VPN dla Ciebie, zanim kupisz subskrypcję. Wszystkie ceny można znaleźć na stronie ceny przedmiotu.

AliExpress-IPTV

AliExpress jest drugim co do wielkości rynkiem na świecie po Amazon, ale należą do Chińczyków. Pozwala to znaleźć prawie wszystko na ich platformie, a jedną z tych rzeczy są subskrypcje IPTV.

Niestety, nie możemy już linkować do nich, ponieważ władze są na nas. Ale wszystko, co musisz zrobić, to przejść do AliExpress.com, a następnie wyszukać w IPTV.

Czasami możesz trochę poszukać i wyszukać terminy takie jak „HD TV”, „IPTV Subscription”, „m3u” lub „World Tv”. Próbują się ukryć, ale na AliExpress jest wielu sprzedawców. 12-miesięczna subskrypcja kosztuje około 15-20 USD.

NordVPN to największa na świecie usługa VPN, która ma najwięcej serwerów spośród wszystkich usług VPN. To od dawna oczywisty wybór dla każdego, kto chce go używać w kanałach IPTV. Dzieje się tak, ponieważ tylko kilka usług VPN na rynku jest w stanie zaszyfrować całą ilość danych potrzebnych do transmisji na żywo bez rozpoczynania hakowania.

Kilka innych usług, które mogą to zrobić, dotyczy głównie firm lub ExpressVPN, ponieważ są one również dobre, ale dwa razy droższe. Dlatego naszą rekomendacją jest zdecydowanie NordVPN, który kosztuje tylko około 30 dolarów rocznie. Więcej informacji o usłudze można znaleźć na stronie internetowej firmy VPN.